Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Vilniaus apygardos administracinis teismas
lt
En

Apie teismą

Informacija atnaujinta 2018-06-20 15:56:15

 

Sveiki atvykę į Vilniaus apygardos administracinio teismo svetainę!

Vilniaus apygardos administracinis teismas – tai vienas iš 2 Lietuvoje veikiančių apygardų administracinių teismų, nagrinėjantis administracines bylas, kuriose bent viena iš šalių yra valstybė, savivaldybė arba valstybės ar savivaldybės institucija, įstaiga, tarnyba, tarnautojas. Administraciniai teismai Lietuvoje buvo įkurti 1999 metais.

Visa Jums reikalinga informacija apie Vilniaus apygardos administracinį teismą yra lengvai ir greitai surandama tinklalapyje www.vaat.teismas.lt. Tikimės, kad ši interneto svetainė padės operatyviau ir patogiau surasti reikiamą informaciją ne tik profesionaliam teisininkui, bet ir eiliniam piliečiui, kuris gina arba ketina ginti savo interesus šiame teisme.

Čia Jūs galite rasti ne tik būtiniausią informaciją apie teismo struktūrą, kompetenciją, funkcijas, istoriją, veiklos teritoriją ir statistiką, čia dirbančius teisėjus ir visų teismo darbuotojų kontaktinius telefonus, bet ir naudingus patarimus, kaip, per kiek laiko reikia kreiptis į teismą, kokia forma teikiamas skundas, kokia yra susipažinimo su bylos medžiaga tvarka ir kt.

Tinklalapio skyriuje ,,Aktualijos“ nuolat informuojame apie teisme nagrinėjamas visuomenėje rezonansą sukėlusias  bylas ir jose priimtus sprendimus. Čia skelbiami ir aktualūs straipsniai teisės ir teisėtvarkos temomis, informacija apie pokyčius teismų sistemoje, svarstomus teisės aktus. Naujienas galite ir prenumeruoti.

Svetainėje kasdien atnaujinamas teismo posėdžių tvarkaraštis – paieškos sistemoje įvedę keletą duomenų, sužinosite, kada, kur ir kokia byla bus nagrinėjama, kuris teisėjas ar teisėjų kolegija nagrinės. Paieškos kriterijai ribojami tik siekiant apsaugoti asmens duomenis, privataus gyvenimo paslaptis ir kitus viešai neskelbtinus duomenis.

Svetainėje gausu internetinių nuorodų į kitus Lietuvos teismus, valstybės įstaigas, ikiteismines institucijas ir teismų darbą reglamentuojančius teisės aktus.

Svetaine gali naudotis ir neįgalieji – jiems pritaikyta speciali versija, o titulinio puslapio informacija prieinama ir anglų kalba kalbantiems asmenims.

Naujienų prenumerata

Kontaktai ir darbo laikas

Tel. (8 5) 264 8703

El. paštas vilniaus.administracinis@teismas.lt

E. pristatymas elektroninio pristatymo dėžutės duomenys: pavadinimas – Vilniaus apygardos administracinis teismas; adresas – 188733964

Dokumentai priimami be pietų pertraukos teismo Priimamajame (1 aukšte):

- pirmadieniais–ketvirtadieniais – nuo 7.30 iki 17.00 val.

- penktadieniais – nuo 7.30 iki 15.45 val.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama 1 valanda.